Yat otomasyon sistemimiz, gemide bulunan kameralara ve kayıt cihazlarına doğrudan bağlanabilir ve görüntüleri analiz edebilir.  Yatınıza izinsiz girişler olduğunda sesli ve görsel alarmlar üretebilir, bu alarmları cep telefonunuza aktarabilir.  Yat güvenlik ve kamera alarm sistemi

Yat Güvenlik Sistemi ve Yapay Zeka

Otomasyon sistemimiz, yapay zeka teknolojilerinden biri olan “computer vision” adında bir teknoloji kullanır. Bu sayede, limanda park halindeyken evcil hayvan hareketleri, kuşlar, havada uçuşan yapraklar gibi hareket eden cisimler yanlış alarmlara neden olmaz. Sadece yatınıza izinsiz girmek isteyen insanları algılar.

Yat Güvenliğinde Yüz Tanıma

Eğer kameralarınız yeterli çözünürlüğe sahipse yatınız insan yüzlerini ayırt edebilir. Bu sayede, gemi sahibi, gemi kaptanı veya personeli kameralara yansıdığında sistem alarm üretmez. Hatta hoşgeldiniz mesajı ile karşılama yapabilir. Fakat bilinmeyen bir yüz algılandığında sistem alarm üretecektir.
Yüz tanıma sistemi ve izinsiz giriş tespit sistemi, otomasyon sisteminin paneli üzerinden etkinleştirilebilir veya gerektiği durumlarda kapatılabilir. 

Yat otomasyon sistemimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için burayı tıklayınSayfalar listesine git