Smartcall
Smartcall, CRM ve çağrı merkezi uygulamalarını bir arada sunan bir platformdur.  Gelen her telefon çağrısı ile verisini zenginleştirir, müşteri tercihlerinizi öğrenir ve sahip olduğu bilgiyi analiz ederek işletmenizi daha üretken bir konuma taşır.

Crm Nedir ?
Crm kelimesi, ingilizce Customer Relationship Management kelimelerinin baş harflerinden oluşmaktadır. Müşterilerinizin ve potansiyel müşterilerinizin şirketiniz ile etkileşimlerini yönetmek, müşteri tercihlerini değerlendirmek, olumlu / olumsuz geri dönüşlerini yönetmek için kullanmanız gereken bir platformdur. 

CRM sayesinde, müşterilerinizi tanırsınız ve iletişim stratejileri oluşturabilirsiniz. Bunun doğal sonucu olarak müşteri memnuniyetiniz ve rakipleriniz arasında tercih edilme oranınız artacaktır.

Telefon Çağrılarının Yönetilmesi
Smartcall, telefon santralinize entegre olur. İşletmenize bir çağrı geldiğinde “arayan numara bilgisinden (CallerID)”, arayan müşterinin kimliği tahmin edilir ve müşteri ilişkileri uzmanlarınız daha telefonu cevaplamadan önce müşteri hakkında bilgi sahibi olur.

Her çağrı öncesinde arayan müşterinin aşağıdaki bilgileri ekrana gelir.

  • Genel profil bilgileri
  • Eski aramaları
  • Geri Bildirimleri ve eğer varsa şikayetleri
  • Sizinle olan ticari faaliyetleri, siparişleri
  • Müşteri hakkında aldığınız özel notlar
  • Müşteri segmentasyonu ve tercihleri

Müşteri Segmentasyonu ve Kampanyalar
    Müşteriniz ile olan her diyaloğunuz, smartcall için bir öğrenme fırsatıdır. Smartcall öğrendiği bilgileri kategoriler halinde size raporlar ve doğru kampanyayı doğru kişilere yönlendirmenize yardımcı olur. 

Geri Bildirim Takibi
Müşteri ilişkileri departmanınız, gelen tüm çağrıları ve e-postaları kategorize edebilir, müşteri şikayetlerini çözmek için atılan her bir adım kayıt altına alınabilir. 

Müşteri Anketleri
Smartcall, içerdiği anket modülü sayesinde müşterilerinize satın aldıkları ürünler hakkında anketler yapmanıza ve onlardan gelen bilgileri anlamlı bir halde görüntülemenize yardımcı olur. Anketler, telefon ile veya e-posta yolu ile yapılabilir.

Entegrasyonlar
Smartcall CRM sistemi, şirketiniz bünyesinde kullandığınız diğer sistemler ile entegre olabilir ve ekranlar arası geçişleri azaltarak verimliliği arttırmanıza yardımcı olabilir
Sayfalar listesine git