Robot nedir?

Modern robot, programlanmış eylemleri gerçekleştiren, etrafındaki dünyayı sensörler (sensörler, mikrofonlar, kameralar) yardımıyla algılayan, belirli bir programı yürütmek için davranış modelleri oluşturan ve fiziksel dünyayı bir arada etkileyebilen bir mekanizmadır.

Robotların işçilerin yerini alacağı korkusu tamamen ortadan kalktı. Birden fazla robot sistemi ile büyük projelerde başlayan robotlar, artık daha küçük şirketlerde belirli görevler için daha yaygın olarak kullanılıyor.

Robotlar, kalite kontrolden hizmet sektörüne kadar kullanılmakta ve onların röiü daha da artıyor.

 

Robotik çözümler nedir?

Robotik çözümlerin ulaşılamaz bir şey olduğunu ve sadece büyük oyuncular için bir seçenek olduğunu düşünüyorsanız - şimdi yeni bir bakış atmanın heyecan verici bir zamanı. Maliyetleri azaltan ve yetenekleri artıran son yenilikler ve ilerlemeler sayesinde, robotic çözümler, işletmeler için her zamankinden daha fazla karlılığa giden uygun ve etkili bir yol haline geldi.

Robotik çözümlerimiz ile manuel süreçlerin zayıf noktalarını ortadan kaldırır, intralojistiğinizde daha verimli ve güvenilir çalışır, ayrıca müşterinizle temas noktasında yeni müşteri deneyimlerine hazır olursunuz. Profesyonel bir çözüm geliştiricisi ve entegratörü olarak, robotik çözümünüzü tasarlarken bireysel sürecinize ve mevcut altyapınıza odaklanıyoruz.

Robotik çözümler, kontrol, güvenlik, hareket ve diğer gereksinimleri tek bir yazılım mimarisi ve geliştirme ortamında bir araya getirerek entegrasyonu kolaylaştırır.

 

Biz neler yapıyoruz?

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan tamamen robotik, kullanıcı dostu çözümler tasarlıyor, üretiyor, programlıyor ve entegre ediyoruz.

Robot ve kontrolör, güvenlik kurulumu, yazılım, eğitim ve desteği içeren anahtar teslimi paketler sunuyoruz.

Genel olarak turizm, üretim ve tarım sektörleri için robotic çözümler üretiyoruz fakat bizim uzun yıllık tecrübemiz sayesinde diğer alanlar için kullanılabilen çözümler üretip hayata geçirebiliriz.

Soru, görüş ve önerileriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.Sayfalar listesine git