Market Analyzer

 

E-ticaretin büyümesi ile artık her ürüne web üzerinden ulaşılabiliyor. Müşteriler, pazar araştırmasını perakende dükkanlarını gezerek yapmıyorlar. En uygun fiyatlı ürünleri kısa zamanda web üzerinden araştırıp satın alabiliyorlar.

 

Bu nedenle Web veri çıkarımı (web scraping) pazar araştırmasının önemli bir parçası haline gelmiştir. Web veri çıkarımı yoluyla rakip verilerini toplamak ve buna göre fiyatlandırma stratejileri oluşturmak daha önce hiç olmadığı kadar önem arz etmektedir.

 

Market analiz sistemi pazarınızda benzer ürün ve hizmetlere sahip rakiplerin talep ettiği fiyatları tek bir sayfada gösterir. Pazarlama ekibine fiyatta meydana gelen değişiklikleri ve göstererek fiyat ve mevsimsellik bakış açısıyla yeniden analiz etmelerine yardımcı olur. Rakiplerinizin fiyatlarını anlık olacak şekilde tek bir sayfada size sunarak ürünün tercih edilebilirlik düzeyini tespit etmenize yardımcı olur. Rakip fiyatlarını, talepleri ve popüler arama tarihlerini akıllı sistemi ile web kaynaklarından veri çıkarımı ile elde eder.

 

Her sektör için uygulanabilecek akıllı çözümleri ile "Unique Market Analyzer", kullanıcı dostu dijital platformu ile doğru fiyatlandırma stratejileri geliştirmenize ve rakiplerinize fark atmanıza yardımcı olacaktır.Sayfalar listesine git