Neden GDS entegrasyonu yapayım ki ?

Günümüzdeki en büyük 4 GDS (Sabre, Galileo, Worldspan ve Amadeus) sisteminden biriyle entege olduktan sonra dünyanın her yerine uçak bileti satablilirsiniz ve biletlerle ilgili tüm işlemleri yapabilirsiniz. 

Tek tek gidip THY, Pegasus, AtalsJet gibi şirketlerle anlaşma yapmanıza gerek kalmayacaktır. Tek entegrasyon ile tüm yurt içi ve yurt dışı havayolu firmalarının uçuslarıı sisteminize entegre edilmiş olacaktır. 


Farklı para birimleri ile satış yapıyorum. Bu bir zorluk mu ?

Entegrasyon sistemimiz, farklı para birimleri ile satış yapmanıza izin verir. Sistem, kur dönüşümlerini otomatik olarak yapar. Kur bilgileri Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası'nın sisteminden otomatik olarak alınır. 

Eğer siz isterseniz kurları beni belirli bir çarpan ile genişletebilir veya özel kur tanımlayabilirsiniz. Siz servis bedellerinizi, acenta komisyonlarınızı belirlersiniz ve bütün ödemeleri kendi sanal poslarınızdan tahsil edersiniz. (Bu arada, bizim ayrıca Sanal POS hizmetimiz da bulunmaktadır, detaylar için tıklayınız).


Entegrasyon için ne yapmalıyım ?

Siz GDS sistemlerden biriyle anlaşma yaptıktan sonra bütün teknik ayrıntıları biz hallederiz.

Kullandığımız sorunsuz entegrasyon altyapısı sayesinde sisteminiz ile GDS arasındaki bilgi alışverişi eşzamanlı, güvenilir ve düşük maliyetli olacaktır.


İnternet Sitemin Tasarımı değişecek mi ?

İnternet siteniz, sizin kurumsal kimliğinizi yansıtmalıdır. Bizim entegrasyon, bu konuda sizi zora sokmaz. Her türlü görsel tasarıma entegre olabilir. 

Internet siteniz hala yok mu ? Size yardımcı olalım, online satış ta yapabileceğiniz bir internet sitenizi en kısa zamanda hayata geçirelim.


Biz, Bustron olarak GDS dağıtımı için teknik yaklaşım ve pazarlama stratejilerini optimize etmeye yardımcı danışmanlık hizmeti de sunuyoruz.

Siz stratejinizi belirlersiniz, biz anahtar teslimi bütün sistemi hazırlayıp size teslim ederiz.
Sayfalar listesine git